Ponúkané služby

Kompletné ošetrenie pleti a dekoltu

Ošetrenie kozmetikou Ryor

Kozmetika Ryor je na báze bylinných a rastlinných extraktov, ktoré sú cielene zamerané na riešenie problémov a ošetrenie podľa typu pleti. Všetky výrobky sú vyrábané vo vlastných laboratóriách, ktoré sú významnou súčasťou firmy Ryor.

Ošetrenie kozmetikou Payot

V salóne sme začali pracovať s kozmetikou francúzskej značky Payot, s ktorou prinášame aj ich špeciálne ošetrenia, ktoré pomôžu vašu pleť zbaviť stresu a únavy, hydratovať, rozžiariť, a vyhladiť ju.

Masáž tváre a dekoltu

Masáž tváre a dekoltu zvyšuje metabolizmus, vyrovnáva vrásky, zlepšuje prekrvenie pleti, uvoľňuje napätú tvár.

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti je liečba akné. Hĺbkové čistenie pleti je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pokožku. Hĺbkové čistenie pleti, čiže klasické manuálne čistenie, sa využíva najmä pri aknóznej pleti s komedonami a zápalmi. Ide o ručné ošetrovanie prejavov akné, pri ktorom sa upchaté mazové žľazy otvoria a prečistia. Hĺbkové čistenie pleti nie je určené len pre pokožku s akné, ale prakticky pre každý typ pleti. Jemná a citlivá pleť nepotrebuje časté hĺbkové prečistenie. Pri mastnej a aknóznej pleti je však čistenie veľmi dôležitou súčasťou kozmetickej starostlivosti. V jej prípade spočíva úspech v pravidelnosti takéhoto ošetrovania. Veľmi vhodné je hĺbkové čistenie aj pri starnúcej pleti, pri regenerácii a odstraňovaní jemných vrások. Pri rýchlo sa mastiacej pleti je pravidelné hĺbkové čistenie nevyhnutné.

Úprava a farbenie obočia a rias

Farbením obočia sa zvýrazní celkový jeho tvar, poprípade sa zakryjú drobné nedostatky. Upravený tvar obočia zvýrazní vaše oči. Odtieň farby, ktorá sa použije na zafarbenie obočia sa konzultuje s klientom. Obočie môže pomocť k dokonalému vzľadu, rovnako ako ho pokaziť, a preto netreba podceňovať jeho úpravu pri chystaní sa na výnimočnú príležitosť.

Permanentný make-up obočia a očných liniek

Je kozmetická procedúra, ktorá spočíva vo vpravovaní pigmentov pod kožu (asi do hĺbky 0,3-0,6 mm) špeciálnym tetovacím prístrojom. Je vhodná pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť prirodzený pôvab svojich očí a obočia a ktoré chcú byt upravené 24 hodín denne. Ide o vypigmentovanie chýbajúcich vláskov obočia a očných liniek. Celá procedúra sa vykonáva v lokálnej anestézii a trvá cca 30-45 min. Zákrok je mierne bolestivý. Po procedúre sa môže vyskytnúť mierny opuch a začervenanie. Na podporu hojenia sa aplikuje Calciová masť. Hojenie trvá 6-10 dní. Počas hojenie sa neodporúča solárium, sauna, kúpanie v bazéne. Počas hojenia sa z tetovaných častí zlúpne vrchná vrstva a cez tetovanú časť narastie nová pokožka, čím je výsledná farba tetovania prirodzenejšia a svetlejšia

Čistenie pleti ultrazvukom

Prístroj skin scruber využíva ultrazvukových vĺn na kozmetické ošetrenie tváre. Moderný a efektívny spôsob pre jemné ošetrenie pleti s okamžite viditeľným výsledkom. Pracuje sa s navlhčenou pleťou. Ultrazvuk vytvára kmitanie, ktoré vodu z pokožky vháňa do pórov a tým póry účinne čistí. Oscilačná frekvencia ultrazvuku zbavuje pleť odumretých buniek, dochádza k vyhladeniu pokožky, odstráneniu nadbytku kožného mazu. Účinne odstraňuje čierne bodky a znižuje výskyt pigmentácie. Čistenie pleti ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné, bez naparovania a nepríjemného vytláčania. Pleť je po ošetrení jemná, viditeľne vyhladená a pokožka je pripravená pre absorpciu aktívnych zložiek kozmetických prípravkov. Použitie tohto kozmetického prístroja je veľmi jednoduché a bezbolestné. V porovnaní s chemickými metódami a mikrodermabráziou, je ošetrenie pleti ultrazvukom jemné, bezpečné a nenarúša povrch pokožky. Ošetenie je vhodné pre všetky typy pleti i pre citlivú pleť, bez zápalových procesov a akné. Výsledkom čistenia je viditeľne vyhladená, prežiarená a na dotyk jemná pokožka.

Účinky:

• odstránenie mazu a nečistôt

• jemné a účinné čistenie pleti bez vytláčania, opuchov a fľakov

• urýchlenie obnovy buniek

• hĺbková hydratácia

• zvýšenie prekrvenia a stimulácia metabolizmu buniek v pokožke

• odstránenie pigmentácie v povrchových vrstvách pokožky (napr. Chloazma)

• zvýšený prienik aktívnych látok z kozmetických prípravok do pokožky

• peeling a rýchlejšia obnova buniek

Mikromasáž očného okolia

Aplikáciou sa dosiahne zaujímavý výrazný kozmetický efekt, ktorý sa prejaví spevnením pokožky okolo očí, vyhladením jemných vrások a zdvihnutím padnutého viečka.

Lymfatická masáž tváre a dekoltu

Je to jemná masáž, ktorá zbaví pokožku odpadových látok, vyhladzuje vrásky a zmierňuje opuchy pod očami.

Masáž kozmetickou žehličkou Thermodym

Prevádza sa kozmetickým prístrojom striedaním teploty. Zvyšuje mikrocirkuláciu, prekrvenie, vyrovnáva jemné vrásky, uvoľňuje, metabolizmus- čo vedie k zvýšeniu obnoveniu a aktivity buniek, redukovaniu a prevencii vrások

Masáž Galvanickou žehličkou

Omladzuje pleť, vyrovnáva vrásky, oživuje vlasovú pokožku a vyhladzuje celé telo. Žehlička pracuje na princípe kontrolovaného galvanického prúdu. Neodmysliteľnou súčasťou procedúry je aplikácia špeciálnych gélov, ktoré pomáhajú vyčistiť pleť do hĺbky a zároveň ju ošetriť pomocou pozitívne pôsobiacich látok. Je to maximálna regenerácia pleti, pokožka bude pružná, navráti sa jej mladistvý vzhľad.

Aplikácia ampuliek iontoforézou

Iontoforéza je to prístroj na vpravovanie účinných látok z ampuliek do pokožky pomocou jednosmerného elektrického prúdu.

Epilácia elektrickou ihlou

Je trvalé, ale bolestivé odstránenie nežiadúceho ochlpenia elektrickou ihlou. Každý chĺpok sa napichne, vpustí sa elektrický prúd, ktorý naruší vlasové lôžko a chĺpok sa vytiahne pinzetou.

Depilačný program pre ženy aj mužov

Hladké telo bez chĺpkov je neodmysliteľnou súčasťou moderného človeka. Naším klientom odstraňujeme chĺpky z tela i tváre teplými, alebo studenými voskami. Program je určený na depilácie tváre, rúk, nôh a celého tela.

Zábal rúk s masážou

V salóne robíme masáž rúk, pomocou ktorej zapracovávame výživné látky do pokožky rúk. Po masáži nasleduje zábal, po ktorom je pokožka jemná a hydratovaná.

Líčenie denné, večerné, svadobné

Nalíčime Vás na všetky príležitosti. Denné, večerné, svadobné a aj plesové líčenie; nalíčime Vás kdekoľvek, i pohodlí domova. Na líčenie používame kvalitnú dekoratívnu kozmetiku MAX FACTOR a Ruby Rose.

Kozmetický prístroj VIO M -110, 25 W - 3 hlavice

Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej a seborroickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Vzniká tým rozšírenie kapilár, zlepší sa prekrvenie, vzniknutý ozón má dezinfekčné učinky. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku. Prístroj slúži na dezinfenkciu pleti po hĺbkovom čistení. Má antiseptické a dezinfekčné účinky. VIO prístroje patria medzi el. kozm. prístroje s vysokou frekvenciou. Pri liečení dostane pokožka priamy prúd a vznikne fyzické a chemické dráždenie. Keď priblížime ošetrovaciu hlavicu ku pokožke vznikajú iskry na povrchu pokožky a vznikne ozón s dezinfekčným účinkom.

Účinky liečby:

Dezinfikuje

Sťahuje póry

Vysušuje

Upravuje lymfatické uzliny

Upravuje lymfatické uzliny

Posilňuje steny žíl

Zvyšuje krvný obeh

Doporučuje sa: Na pokožku s akné, pokožka s rozšírenými pórmi, na mastnú pokožku, na zjazvenú pokožku, pri vypadávaní vlasov, proti lupinám, dezinfekcia po čistení